Remonty

Nasze mocne strony

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Na życzenie dokonujemy kalkulacji kosztów na podstawie przewidywanych prac, ustalonych na spotkaniu w Państwa lokalu.

Dokładność

Naszym atutem jest dokładność, sumienność i rzetelność wykonywanych projektów.

Terminowość

Dbamy o cenny czas Klienta jak i jego komfort, terminowość ma dla Nas znaczenie.

atrakcyjna oferta

Wyróżniamy się na rynku nie tylko bogatą ofertą, ale również atrakcyjnymi cenami.

Układanie płytek

Układanie płytek klinkierowych, lastriko, terakoty, płytek szklanych, drewnianych każdego formatu. Jednym z ważnych elementów wykończenia wnętrz jest wynajęcie dobrego glazurnika. Płytki powinne być montowane przez doświadczonych fachowców dających gwarancje odpowiedniej jakości.

Montaż drzwi i okien

Profesjonalny montaż drzwi i okien to kluczowa sprawa. W związku z tym Nasza Firma stawia na dobrze przeszkolonych montażystów zarówno w praktyce jak i w teorii. Dbamy o Państwa wygodę, jesteśmy mobilni i na prośbę klienta możemy dojechać we wskazane miejsce, zapoznać go z ofertą i zaproponować rozwiązania.

Remont mieszkań w Warszawie

Świadczymy profesjonalne usługi na terenie Warszawy i okolic w zakresie: remonty mieszkań, domów, hoteli, biur, sklepów, salonów fryzjerskich. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie ze sztuką budowlaną i aktualną technologią. Zapraszamy do korzystania z usług remontowych naszej firmy.

Malowanie wewnętrzne i zewnętrzne

Malowanie ścian i sufitów to jeden z najłatwiejszych i najtańszych sposobów odświeżenia naszych domów i mieszkań. Posiadamy duże staże w branży budowlanej, zapewniamy Państwu wysoki standard wykonanej przez nas usługi.

Cennik

Nie tylko bogata oferta Nas wyróżnia, ale również atrakcyjne ceny. Na życzenie dokonujemy kalkulacji kosztów na podstawie przewidywanych prac, ustalonych na spotkaniu w Państwa lokalu.

USŁUGA CENA
  Malowanie 1m2 12 zł
  Montaż płyt K-G na stelażu 50 zł
  Montaż sufitów podwieszanych 1m2 70 zł
  Wykonywanie gładzi gipsowej 1m2 30 zł
  Układanie płytek 1m2 60 zł
  Montaż drzwi zewnętrznych 1szt. 400 zł
  Montaż drzwi wewnętrznych 1szt. 180 zł
  Montaż paneli podłogowych 1m2 25 zł
* Podane ceny, są cenami brutto.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU